во

13 Луѓе на кои нормалниот ден им се претворил во вистински хаос

Кога ќе помислите дека денот ви е на вас лош, сетете се дека не сте сами.

Доказ за тоа се овие фотки споделени по социјални мрежи и форуми од светот:

Кафе истурено врз крокс влечки

Изгледа сфати дека направила грешка

Некој ќе сака да се врати на спиење кога ќе види што се случило

Кога некој ќе потфрли во мисијата за технологија која не пропушта течност

Мојата сопруга не размисли дека треба да го извади пластичниот дел пред да ги загрее бургерите

Таман кога ќе си помислиш дека си завршил работа…

„Си го потонав АТВ-то обидувајќи се да го најдам мојот телефон кој исто така потона“

„Татко ми се заглави во бањата денес…“

„Жена ми не може да престане да ми се смее“

„Решив да му ја покажам шумата на мојот зајак – тоа не беше добра идеја“

„Решив да придонесам за околината и купив силиконски чепкалки за уши. Погодете кој е во Ургентно бидејќи другиот крај се заглави во увото…“

„Ја заборавив пластичната шпатула во тавата во која подгревав лазања“

„Не можев да си го најдам кучето и мислев дека ми избега, но решило да ми го реновира тоалетот“

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

20 Луди комбинации на храна кои сигурно не би сакале да ги пробате

13 Оптички илузии од реалноста кои ќе треба да ги погледнете двапати за да сфатите дека очите ве лажат