во

12 Фотографии кои докажуваат дека некои луѓе едноставно немаат среќа


Кога ќе се разбудите, никогаш не знаете што ве чека во текот на денот, но се надевате на најдоброто.

И додека некои луѓе имаат таква среќа што секогаш успеваат во тоа што го сакаат дури и без да очекуваат, има и такви на кои едноставно не секогаш им оди како што треба.

На пример, колку се чести луѓето на кои птица им го краде ручекот од маса?!

Или можеби и вие сте од оние баксузи кои кога ќе нарачаат нешто во ресторан што едвај чекале да го јадат, добиваат нешто сосема различно или разочарувачко?

Оваа колекција од фотки ги прикажува токму луѓето кои баш и не може да се пофалат како среќници:


Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

23 Најсмешните мемиња со храна во кои сите ќе се пронајдат

Овој мачор ги има најсимпатичните мустаќи кои некогаш сме ги виделе