во ,

12 Фотографии докажуваат дека животот со партнер е комплициран

Животот во пар навистина може да биде поинтересен, но некогаш мора да признаеме дека некои ситуации може да бидат фрустрирачки.

Во продолжение фотки од реалноста споделени на Редит:

„Се обидов да направам колачи за роденденот на сопругот“

„Маж ми е многу возбуден за неговата нова персонализирана картичка…“

„Вака дечко ми чисти авокадо…“

Маж ми вели дека ова е нормално“

Дали и вашите партнери ве оставаат вака на цедило?

„Вака жена ми го чува чистиот прибор за јадење“

„Изгледа маж ми се разбудил уморен, бидејќи ова е храна за кучето, а не кафе“

„Жена ми тврди дека ова е нормално“

„Вака жена ми се справила со појавувањето на пајак во бањата“

„Жена ми рече дека не готвела риба претходно, но не очекував кајгана од риба“

„Вака маж ми го отвори пакувањето кашкавал“

„Како дечко ми врзува чорапи vs. како треба“

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

30 Најчудни работи што ги гледаат на работното место вработените во техничка поддршка

13 Фотографии кои ќе треба да ги погледнете двапати за да сфатите дека очите ве лажат