во , ,

12 Слатки моменти кои ќе ви измамат насмевка на лицето и ќе ви го разубават денот

Кањонирање на 67-годишна возраст, добивање на првото кученце како дете и за заљубување во маче дури и ако мислевте дека не сте ги сакале мачките – Овие фотографии издвојуваат неверојатна позитивна енергија и може да го поправат и најлошиот ден!

Сами ја измамуваат насмевката на лицето откако ќе ги погледнете истите:

1. Оваа коза беше премногу вознемирена откако нејзината трамполина се скрши, па луѓе испратија нова

2. „Мојата сопруга пред и откако реков „Те сакам““

3. „Мојот татко сè уште ја нема запознаено мојата ќерка, па се гледаме само преку камера. Таа веќе започнува веднаш да се смее штом ќе го види“

4. „Додека растев, татко ми мразеше мачки. Еве го денес со неговите две мачки, Телма и Луис.“

5. „Јас и мојот син и татко ми додека ме држи во раце како бебе“

6. „Мојата внука со едно од мачињата“

7. „Отидов на кањонирање со мојата мајка (67)“

8. „Ова ми е најомилената фотографија од мојот син. Се разбуди од спиење навистина среќен.“

9. „Моите родители подготвија забавен ренесансен саем во дворот за моите деца“

10. „Реакцијата на баба ми откако ја виде обновена фотографијата од нејзината старателка – таа беше сираче од Мексико.“

11. „Мојата ќерка ми ја даде најчудната и најубава насмевка кога реков да се насмее за да ја фотографирам.“

12. „Мојата ќерка по 0.1 секунда откако проба пченка по првпат“

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Се отвори вистински „златен“ хотел во Виетнам – и плочките се од 24 каратно злато

Правилото од 2 часа е тајната која Ајнштајн ја користел и еве како може да започнете да ја практикувате уште денес