во

10 Хумористични фото докази за маките на високите луѓе

Колку сте високи? Дали и вам понекогаш висината ви создава маки од типот да бидете пресечени од одредена фотографија или да не ве собира во автобус?

Висината е предност кога сакате да работите како модел или да сте спортист и многу луѓе сонуваат да бидат високи. Но, сепак тие неколку вишок сантиметри понекогаш можат да направат проблем.

Луѓе од целиот свет на социјалните мрежи споделуваат какви маки имаат поради висината, од неможноста да влезат во одредена просторија до проблемот да се движат во авион.

Фото докази за маките на високите луѓе:

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Влегува еден човек во бар, каде наместо бармен стоел робот зад шанкот…

Како изгледаат хероите од најпознатите мемиња кои ни ја одбележаа младоста?