во

10 Фотографии од ѕвездите, пред да ги дознае целиот свет

Фотографиите отсекогаш биле одлична работа – дури и години подоцна можеш да се присетиш на спомените и изгледот. Тоа е посебно интересно ако се работи за славните, за кои сметаме дека знаеме сè.

Во продолжение има 10 фотографии од повеќе ѕвезди, пред целиот свет да дознае за нивното име и мисија:

Робин Вилијамс на 18 години

Кијану Ривс кон средината на ’80-тите години

Морган Фриман како млад

Џим Кери во ’80-тите години

Том Хенкс во 1974-та година

15-годишниот Двејн Џонсон

Анџелина Џоли во 1991-ва година

Нирвана во 1990-та

Еминем во ’80-тите

Лејди Гага во раните 2000-ти години

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Пред да решите да се тетовирате, задолжително видете ги овие тетоважи

Кога кучињата ќе се вратат дома како нови миленици после фризер