во

10 Фотографии кои докажуваат дека некои луѓе со сигурност имале полош ден од вашиот

Можете ли да замислите како им било на вработените во фабрика кога морале да го исчистат нередот од стотици искршени јајца? Се расположивте ли малку?

Во продолжение следи компилација од фотки кои луѓе од целиот свет ги објавувале за да покажат како им поминал денот.

Има надеж уште за вашиот?

Кога галеб ќе одлучи дека треба да ви „упадне“ во фотка од сладолед

Го знаете ли ова чувство?

Ветровит ден…

На здравје ручек…

„Ми се заглави сендвичот во автоматот, па купив и сок за да го бутне сендвичот…“

„Само сакав да направам селфи со птицата“

Зарем е можно ова?

Еве, на работа, а вие…?!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

15 Урнебесни „Направи сам“ проекти од луѓе без талент

15 Фотографии од маки што им се познати на сите родители