во ,

10 Фотографии докажуваатв дека некои луѓе едноставно не ги следи среќа

Познавате ли некој таков во околината или можеби вие сте тој во друштвото?

Во продолжение фото-докази од луѓе кои се баксуз и немаат баш среќа:

„Случајно си направив цртеж на раката од жешка хартија за печење“

„Ми фрлија клуч од горе и се заглави во цевките на невозможен начин“

„Само сакав да измијам раце, но мијалникот беше мокар“

„Фарбав коса и не забележав дека има дупка на ракавицата“

„Оваа слика ми ја пратија вчера работниците од ноќна смена“

„Ќе беше супер ако цевката не се распаднеше 30 секунди откако ја ставив во чаша“

„Сакав само да го отворам плакарот“

„Ова се случува кога пенкало ќе заврши во машина за сушење алишта“

„Зошто луѓето го прават ова?“

„Татко ми одгледува лубеница цело лето и еве што доби“

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

13 Оптички илузии од реалноста кои ќе треба да ги погледнете двапати за да сфатите дека очите ве лажат

8 Ретро вицови што ќе ве вратат во детството и слатко ќе ве насмеат