во ,

10 Фотки со кои може да ја прославите есента на Инстаграм

Идеите за Инстаграм фотки се исцрпуваат, па затоа секогаш може да побарате инспирација во веќе испробаните шаблони.

Ова се 10 предлози кои се лесни за правење, ви треба само малку време за организација на работите, а крајната цел е да уживате во есента и сите нејзини убавини.

Што да фоткате за на Инстаграм?

Композиција со омилената книга во фокусот

Топлото кафе или чајче

Есенскиот пикник

Топлите чорапи со есенски мотиви

Омилениот пар чизми

Држејќи позлатен лист

Композиција од свеќи

Топлите џемпери

Врнежливиот ден

Слаткиот, есенски десерт

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

10 Гестови кои оддаваат несигурна личност, дури и без отворање на устата

Еве како би изгледале ентериерите на Симпсонови доколку постоеја преуредени во реалниот живот