во

„Шефот ќе ти покачи плата да ми купиш играчки“ – Нови видеа со најслаткото девојче од Србија

3-годишната Николија е хит на Инстаграм со нејзините изјави како да е возрасна, дружбата со другарчето Пајо и уживањето во храната, а сето тоа го документира нејзината мајка Андријана.

Малечката Ники звучи како да е веќе голема девојка, а кога ќе слушнете дел од разговорите што ги води со мајка ѝ, нема да поверувате дека има само 3 годинки.

Нејзината мајка, Андријана, редовно објавува нови видеа на кои може да забележиме дека секојдневието со Ники воопшто не е здодевно, а на сите нас ни го разубавува денот нејзиниот сладок глас и смешни изјави.

Ужива во храна, сака да се дружи со другарчето Пајо, а се лути кога тој не ѝ посветува доволно внимание, обожава да се шлапка во вода, знае да чисти по дома и да ѝ дава совети на мајка ѝ како да ѝ ја зголемат платата.

Доза позитива со најдобрите нови видеа од Николија:

View this post on Instagram

AKO ZELITE DA MIRISETE LEPO OVO JE PRAVO RESENJE, NE BACAJTE PARE NA SAMPONE I PARFEME🤣🤣🤣Kada zurite negde i nemate vremena da operete kosu (a nestane vam sampona za suvo pranje kose,u mom slucaju brzo nestane jer treba Nikolijinim lutkama🤦‍♀️🤣🤷🏽‍♀️) tada je bebi puder odlicno resenje. Evo i ja sam danas odlucila da stavim malo jer je gospodjica htela na plazu sto pre. I tako dok sam ja pakovala stvari za plazu ona je krisom otisla u kupatilo I resila da malo i svoju kosu “OSVEZI”🤣🤣🤣🤣#majkaicerka #smeh #smehdosuza #zabava #decijinestasluci #decijeideje #sreca #ljubav #mamaicerka #zivot #smehom_protiv_stresa #kids #chicagohairstylist #hairstyles #chicagokidsmodel #happiness #love #momanddoughter #momandme ❤️🤣🥰

A post shared by Andrijana 🌸NIKKI’S MOM🌸 (@kucna.devojcica) on

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Дали се ова најлошите начини на додворување преку социјалните мрежи?

30 Работи кои најмногу нè нервираат, без исклучок