во

Улазам у бурекџилницу и парашују га мајстора: Мајсторе куде га чуваш месо?

Улазам у бурекџилницу и парашују га мајстора: Мајсторе куде га чуваш месо?

– Па у фрижидер. Зашто?

– Па могаја си малко и у бурек да ставиш.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

12 причини зошто Французинките се жени што будат восхит кај сите

Влегува еден човек во бар, каде наместо бармен стоел робот зад шанкот…