во , ,

Татко и неговата 5-годишна ќерка рекреираат сцени од познатите филмови


Зејн направи ѕвезда од својата 5-годишна ќерка Матилда. Девојчето ужива во улогата на актерка во сцените кои ги рекреира нејзиниот татко од позатите филмови. „Идејата започна во април кога барав креативен излез за да се окупирам себеси и моето дете за време на екот на заклучувањето.“. вели Зејн.

Форест Гамп

Ајкула

Глуп и поглуп

Паркот Јура

Војна на Ѕвездите: Епизода V – Империјата возвраќа назад

Пи-Ви Херман

Дипломец

Петок 13-ти

Денот на мрмотот

Назад кон иднината

Големиот Лебовски

Гремлини 2

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Неверојатни трансформации: Стилист прави жените да се вљубат во својата седа коса

12 Фотографии од луѓе чија што добрина е поголема од нивните срца