во

Стаклена палата, куќа за забави – прошетка низ најлуксузните домови на Џастин Бибер

Уште кога првпат се појави на музичката сцена во тинејџерските години, на многумина им беше јасно дека Џастин Бибер ќе биде огромна ѕвезда. Денес младиот пејач има милиони фанови ширум светот, а благодарение на успешната кариера има заработено над 200 милиони долари. А, кога имате волку пари, сигурно нема да штедите кога станува збор за вашиот дом. Џастин има живеено во неколку луксузни куќи, но една од најдобрите е таканаречената стаклена палата во Калифорнија. Уникатната куќа е речиси цела направена од стакло и однадвор изгледа како уметничко дело…

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

12 Идеи и дизајни кои го прават држењето на растојание полесно

40 Парови на забавни начини соопштуваат дека зачнале бебе во карантин