во ,

Се сеќавате на Касандра? Кораима Торес позираше со пораснатиот син за „Hola“ Колумбија

Кораима Торес е многу таинствена кога станува збор за приватниот живот и ретко споделува фотографии од своето семејство.

Затоа, беше вистинско изненадување што 47-годишната актерка, позната по улогата на Касандра во истоимената теленовела, позираше со синот во едиторијал за „Hola“.

За колумбиското издание на списанието, Торес позираше со 23-годишниот син Ману Нико Монтеро, кој го има со актерот Николас Монтеро. На фотографиите, Кораима гордо позира насмеана со кафеав шешир на главата покрај Ману.

„Моето чудо. Мојот прекрасен син“ – напиша Торес на Instagram.

Видео

Серијата „Касандра“ се емитуваше на почетокот од 90-тите години.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

10 Неверојатни места за одмор кои како да не се од нашата планета – погледнете

Како вие ги нарекувате малите шарени топчиња кои по цело лето не ги испуштавте од раце?