во

Преслатко: 22-годишна Германка „претвора“ миленици во анимирани ликови во Дизни стил


Артистка од Германија ја разнежува својата публика со неодоливи трансформации на домашни миленици.

Иса Брет претвора фотографии од животни, кои ѝ ги испраќаат нејзините обожаватели, во слатки илустрации во Дизни стил. Преку проектот „Дизнификација на миленици“ или „Pet Disneyfication“, 22-годишната артистка ги носи милениците во анимиран свет.

Резултатот е неодолив.



Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

24 Забавни илустрации ги прикажуваат симпатичните маки на девојките

23 Хумористични илустрации за хаотичното и емотивно секојдневие на мајките