во ,

Најубавиот подарок: По 10 години борба со неплодноста, маж дознава дека ќе стане татко

Видео од маж, кој дознава дека наскоро ќе стане татко, ќе ви ги насолзи очите.

Рајан и Кира 10 години се бореле со неплодноста, а се соочиле и со загуба, пред да видат две цртички на тестот за бременост. Емотивниот момент бил снимен на Божиќ.

@thedailyheartwarming

Brb… must be something in my eye 😭❤️ #pregnancyannouncement #fertilityjourney #bestsurprisever #wholesome #heartwarming

♬ Can’t Help Falling in Love – Haley Reinhart

Откако станаа хит, Кира сними виде во кое објасни дека ова е нивно единствено дете и дека за жал, никогаш повеќе нема да можат да имаат биолошки деца. Нивната ќерка се родила 5 недели пред време, а Кира имала компликации кои ѝ го оштетиле срцето. Таа мора да прима лекарства и не може да помине низ уште бремености.


Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со години живеел во скриен стан во трговски центар: Никој не го забележал, а потоа го направил овој лош потег и измамата била откриена

5 Чудни фобии од кои најчесто страдаат мажите