во ,

„Мислам дека нивниот брак ќе биде многу краток“: Го фатила бидермаерот на венчавка, а реакцијата на нејзиното момче кажува сè

Едно момче стана хит на интернет откако неговата девојка го фатила бидермаерот на венчавка.

Невестата во текот на славењето го фрлила букетот, а една од гостинките се потрудила баш таа да го фати. Кога успеала во намерата, се свртела кон својот партнер да ја види неговата реакција, а тој само збунето ја погледнал и потоа го спуштил погледот и се замислил.

https://twitter.com/BornAKang/status/1613919989962051588?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1613919989962051588%7Ctwgr%5Eaada909e616c089c5a713aaab4bd3b4cbad57738%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Ftocka.com.mk%2Fvesti%2F434315%2Fmislam-deka-nivniot-brak-ke-bide-mnogu-kratok-go-fatila-bidermaerot-na-vencavka-a-reakcijata-na-nejzinoto-momce-kazuva-s

Видеото од венчавката се прошири на социјалните мрежи, а на Твитер досега го погледнале повеќе од 25 милиони луѓе.

„Мислам дека нивниот брак ќе биде многу краток“, „Сигурно сега се прашува како да се извлече“, „Не е баш воодушевен“, „Неговиот поглед кажува сè“, се дел од коментарите под објавата.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Еден од најопасните патишта во светот на кој еден погрешен потег може да ве чини – живот

Само луѓето со висок IQ можат да го забележат полицаецот на илустрацијата за само 15 секунди