во

Мажот се враќа дома од работа и ја прашува жената: Мила, зошто си гола?

Мажот се враќа дома од работа и ја прашува жената:

– Мила, зошто си гола?

– Па немам што да облечам…

– Глупости, како немаш, гледај сега: Еден фустан, два, здраво комши, три, четири…

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Мажу, колку мусака да ти турам?

Принцезата сакала да се мажи за најхрабриот и најпаметниот маж во царството…