во

Колку 10 познати личности се изменија откако прв пат стапнаа во центарот на вниманието

Кога станува збор за познати личности тие постојано го менуваат својот изглед, а понекогаш тоа го прават и во драстични размери. И, иако сме навикнати да ги гледаме на екранот, каде што изгледаат безвременски, славните мора да го издржат тестот на времето, исто како и сите нас.

Меган Фокс

Донатела Версаче

Софија Лорен

Мелани Грифит

Џастин Бибер

Џек Николсон

Лиа Томсон

Дастин Хофман

Бил Мареј

Мајкл Китон

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Бизарни сини морски „вонземјани“ испловија на плажите во Австралија

8 Познати парови кои се вљубиле на состанок на слепо и сè уште се заедно