во ,

Кога немаш пари за кујна-играчка која ја сака ќерка ти, но имаш креативен ум (фото)

Кој вели дека не можете да ја вклучите креативноста и да направите сè што ќе посакаат вашите деца? Ова девојче од таткото побарало кујна за подарок во која ќе може да си играат заедно.

Овие играчки не се баш евтини и лесно достапни, но кога сте креативни и вешти, сè е возможно!

Погледнете колку добро се снашол овој татко – а, можеби и ќе ви биде инспирација и вие да се фатите на работа.

Насмевката на лицето на девојчето кажува сè, нели?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Одби да се слика за Плејбој, знае да тетовира – Интересни факти за прекрасната Марго Роби

Баба ѝ го исплела џемперот од соништата на внука си, кој таа го нацртала за домашна задача