во

Како ќе изгледаат идните деца на познатите парови (а за некои може само да сонуваме)


Неодамна многу познати личности најавија дека ќе станат родители со што може да се каже дека 2020 е новиот „бејби бум“ во Холивуд. И со оглед колку се привлечни овие славни луѓе, прекрасно е да се знае дека имаме уште поголема убавина во нашиот свет. Иако овие деца сѐ уште не се родени сепак сите се љубопитни како би изгледале кога ќе пораснат па еве ги „препоставките“.

1. Зајн Малик и Џиџи Хадид

2. Крис Прат и Кетрин Шварценегер

3. Алек Болдвин и Илариа Болдвин

4. Кети Пери и Орландо Блум

5. Пен Бадгли и Домино Кирке

6. Хафор Бјорнсон и Келси Хенсон

7. Кевин Харт и Енико Париш

8. Лејтон Местер и Адам Броди

Бонус: Како би изгледале децата на Киану Ривс и Александра Грант доколку би имале

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

20 Фотографии од Британец кој се претвора во било која позната личност и неговите вештини оставаат без здив

14 Начини на забава од нашето детство кои ќе им изгледаат малку луди на модерните деца