во

Доказ дека Супер Марио е крив за сите незгоди кои ни се случуваат


Уживајте во куп смешни и креативни видео монтажи со легендарниот херој од видео игрите..

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Извинете за миризбата, го дезинфицирам целото возило после секој патник, заради Ковид-19.

10 Типови на луѓе од кои треба да држите дистанца, дури и кога не е пандемија