во

Во странство VS. Кога ќе си дојдат дома

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Нас не ни даваа мобилен или таблет за да седиме мирни

Вчера во фрижидерот оставив 3 шишиња ракија…