во

Во кој месец жените најмалку зборуваат?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Она кога ќе ти се остварат соништата

Слушајте луѓе, ние сме мала држава…