во

Бред Пит, Том Круз, Џони Деп… Еве како би изгледале холивудските заводници кога би биле жени

Изминатиот период, на социјалните мрежи станаа хит фотографии од славни личности кои покажуваат како би изгледале кога би биле претставници на спротивниот пол.

Џони Деп, Бред Пит, Леонардо Дикаприо, Том Круз… Во продолжение погледнете како холивудските заводници би изгледале како жени.

Леонардо Дикаприо

Џони Деп

Бред Пит

Том Круз

Рајан Рејнолдс

Крис Хемсворт

Бредли Купер

Орландо Блум

Ештон Кучер

Том Хидлстон

Мет Дејмон

Чејс Крафорд

Крис Прат

Зак Ефрон

Роберт Дауни Џуниор

Том Харди

Џејми Дорнан

Марк Рафало

Лиам Хемсворт

Ед Вествик

Погледнете како би изгледале и некои од најславните фудбалери како жени:

Кристијано Роналдо

Дејвид Бекам

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Колку триаголници гледате на сликата? Решението на оваа загатка збуни многумина

Девојка за само 5 месеци си го трансформираше изгледот и во фит форма зрачи со самодоверба